• autor: trener_bartek, 2016-11-07 12:00

Bałtyk I - Stolem Gniewino 2:2 (2:1)

Bramki : Wiśniewski x2

Skład: J. Kwiatkowski, Grota, Kaliszewski, Dalecki, Socha, Lachowicz, Krassowski, Przygodzki, P.Kwiatkowski, Wiśniewski, Lemańczyk, Jarząb, Bak, Luciano

Niestety nie można zaliczyć tego meczu do udanych. Bardzo duża ilość niecelnych podań, szybkie pozbywanie się piłki w obronie oraz brak sportowej złości. Dopisujemy punkt, ale mamy nad czym pracować.

Beniaminek Starogard Gd - Bałtyk II 0:1 (0:1)

Bramki: Grzybek

Skład: Grzybek, Ciećwierz, Sierzputowski, Strzelecki, Łępicki, Pyśk, Bartkowiak, M.Mańkowski, F.Mańkowski, Drenda

Bardzo dobry mecz rozegrała Nasza druga drużyna. Solidnie i konsekwentnie w obronie. Dało to zwycięstwo 1:0. Stworzyliśmy 2 groźne akcje oraz niebezpieczne rożne. Udało się Nam zdobyć bramkę w pierwszej połowie. Druga część to obrona wyniku i próba kontrowania. Dowozimy ten wynik do końca i 3 pkt jada z Nami do Gdyni.