• autor: trener_bartek, 2016-09-27 12:03

Bałtyk I - Cartusia Kartuzy 1:0 (0:0)

Bramki : Domalik

Skład: J. Kwiatkowski, Grota, Kaliszewski, Dalecki, Socha, Bak, Domalik, Jarząb, Lachowicz, Wiśniewski, Krassowski, Przygodzki, Lemańczyk, P.Kwiatkowski, Luciano, Gasiński

Mecz walki. Tak po krótce można by podsumować sobotnie spotkanie. Bardzo wyrównane widowisko zaprezentowały Nam obie drużyny. Dużo gry w środku pola, a mnie sytuacji podbramkowych. Na początku połowy udało się Bałtykowi strzelić, zwycięską jak się później okazało, bramkę. Po tym golu rywal odsłonił się troszkę w obronie kosztem ataku, co dawało Nam szanse na kontry. Do końca spotkania nie padła jednak już żadna bramka i 3 pkt zostały w Gdyni.

Stolem Gniewino - Bałtyk II 2:1 (2:1)

Bramki: Rychter

Skład: M. Mańkowski, F. Mańkowski, Grzybek, Michalski, Rychter, Drenda, Ciećwierz, Sierzputowski, Strzelecki, Łępicki, Wdowiak, Bartkowiak, Pyśk, Jeżyk, Kluge, Gawłowski

Niestety przespaliśmy pierwsze 10min. Straciliśmy dwie bramki po błędach w obronie i było Nam już ciężko się podnieść. Nie można jednak odmówić walki Naszym zawodnikom. Jeszcze przed przerwą strzelamy bramkę kontaktową. W drugiej części mieliśmy liczne sytuacje, ale żadna nie zakończyła się zdobyciem gola. Przeciwnik za to umiejętnie kontrował i każdą akcję kończył groźnym strzałem na Naszą bramkę. Do końca spotkania nie oglądnęliśmy jednak już bramek i nie udało się Nam zdobyć choćby punktu w Gniewinie.