• autor: trener_bartek, 2016-09-13 07:51

DAP Dąbrowa - Bałtyk I 4:1 (1:0)

Bramki : Wiśniewiski

Skład: J. Kwiatkowski, Grota, Kaliszewski, Dalecki, Socha, Bak, Domalik, Jarząb, Lachowicz, Wiśniewski, Krassowski, Przygodzki, Lemańczyk, P.Kwiatkowski, Luciano, Gasiński

Bardzo słaby mecz biało-niebieskich. Pierwsza połowa przestana i bez walki. Tracimy bramkę na 0:1 i raczej nie mamy z czego odpowiedzieć. Na drugą cześć wychodzimy już po śnie (tak by się mogło wydawać). Zdobywamy wyrównującą bramkę i...znowu letarg. Od razu tracimy na 1:2 po błędzie w obronie, na 1:3 po rzucie rożnym i 1:4 po znakomitym strzale z rzutu wolnego. Nadszedł zimny prysznic. Może to i lepiej...Niektórzy z Naszych zawodników już latali po niebie, myśląc że bez walki wszystkie mecze wygrają. Zostaliśmy sprowadzeni na ziemie...Pozostaje Nam szybko się otrząsnąć i zacząć walczyć o każde punkty, o każdą bramkę, o każdą piłkę.

Wierzyca Pelplin - Bałtyk II 0:2 (0:1)

Bramki: Bartkowiak, Pyśk

Skład: M. Mańkowski, F. Mańkowski, Grzybek, Michalski, Rychter, Drenda, Ciećwierz, Sierzputowski, Strzelecki, Łępicki, Wdowiak, Bartkowiak, Pyśk, Jeżyk

Pierwsze zdobyte bramki w sezonie, pierwsze zwycięstwo i po raz trzeci zero z tyłu. Tak można by opisać mecz w Pelplinie. Spotkanie wyrównane z akcjami pod obiema bramkami. Nasza obrona jednak nie dała się zaskoczyć i znowu nie tracimy gola. W ofensywie stawaliśmy się coraz groźniejsi. W pierwszej połowie zdecydował rzut wolny i rykoszet. Wygrywamy 1:0. W drugiej zagraliśmy bardzie zachowawczo, ale również mieliśmy swoje okazje. Po jednej z kontr strzelamy na 2:0 i już wiadome było, że 3 punkty zabieramy ze sobą do Gdyni. Brawo za walkę!