• autor: trener_bartek, 2016-09-05 08:07

Bałtyk I - Jantar Ustka 3:1 (1:1)

Bramki : Socha, Kaliszewski, Gasiński

Skład: J. Kwiatkowski, Grota, Kaliszewski, Dalecki, Socha, Bak, Domalik, Jarząb, Lachowicz, Wiśniewski, Krassowski, Przygodzki, Lemańczyk, P.Kwiatkowski, Luciano, Gasiński

Odnosimy drugie zwycięstwo w drugim meczu, ale przyszło ono baaardzo trudno. Wydawać się mogło, że szybka strzelona bramka oraz 2-3 sytuacje na podwyższenie wyniku, już ustawiły spotkanie. Nic bardziej mylnego. Na 10 sekund do końca pierwszej połowy tracimy bramkę na 1:1 i zaczęły  się nerwy. W szatni powiedzieliśmy sobie parę gorzkich słów i w pełni zmotywowani wyszliśmy na drugą cześć spotkania. Szybko udaję się Nam strzelić dwie bramki i wychodzimy na prowadzenie 3:1. Rywal swoje akcje budował od mocnego wykopu w przód przez bramkarza, ale Nasza obrona wyciągnęła wnioski po pierwszej połowie i już się nie pomyliła. Jesteśmy w gronie 5 zespołów jeszcze niepokonanych. Jedziemy dalej i nieodpuszczany.

Bałtyk II - AP Dąbrowa 0:0 (0:0)

Bramki:

Skład: M. Mańkowski, F. Mańkowski, Grzybek, Michalski, Rychter, Drenda, Nowak, Ciećwierz, Sierzputowski, Strzelecki, Łępicki, Gawłowski, Wdowiak, Łabucki, Bartkowiak

Za Nami bardzo trudny mecz. Wydaje się, że jeszcze trudniejszy niż wyjazd do Bytowa. Lecz całe spotkanie toczyło się w podobny sposób. My w defensywie, a rywal atakował. Nie zagraliśmy bezbłędnie, ale szczęście tego dnia było z Nami. Cieszy fakt, że pomimo defensywnego ustawienia, udało się Nam stworzyć parę groźnych sytuacji bramkowych. Dobry remis, wywalczony ale i troszkę szczęśliwy. Należy jednak pamiętać, że Dąbrowa w poprzednim sezonie grała z Nami w grupie i wygrała wszystkie mecze. Biorąc to wszystko pod uwagę, cieszymy się z punktu. Popracować należy nad wykończeniem sytuacji ofensywnych i za tydzień musi w końcu coś wpaść do bramki rywala.