2 kolejka - zapowiedź

• autor: trener_bartek, 2016-08-31 09:15

2 kolejka - zapowiedź

Bałtyk I - Jantar Ustka 04.09 - GCS Gdynia - godz. 17:00

Po pierwszej kolejce wszyscy w bardzo dobrych nastrojach. Nie ma jednak co popadać w samozachwyt. Wygraliśmy, mamy 3 pkt, ale liga dopiero się rozpoczyna i jeszcze wszystko jest możliwe. Spinamy się także dalej i nie odpuszczamy. Nasz następny rywal przegrał pierwszy mecz z Dąbrową 1:3. Na pewno drużyna gości będzie chciała zdobyć pierwsze punkty w lidze wojewódzkiej. Zapowiada się więc bardzo ciężki mecz, a dla kibiców, ciekawe widowisko. Do składu wracają Luciano i Gasiński. Zagramy więc w optymalnym zestawieniu.

Bałtyk II/AP KP Gdynia - AP Dąbrowa 04.09 - GCS Gdynia - godz. 15:00

Wyjazd do Bytowa przyniósł Nam 1 pkt, ale i pokazał, że mamy bardzo waleczną drużynę, która jest w stanie powalczyć z każdym. Naszym następnym rywalem będzie dobrze Nam znana akademia Dąbrowa. Rywalizowaliśmy ze sobą w poprzednim sezonie. Pierwszy mecz przegraliśmy, a drugi nie doszedł do skutku. Dąbrowa wygrał w poprzedniej kolejce 3:1 i zajmuje obecnie 3 miejsce. Zapowiada się niezłe spotkanie. Do składu wraca Bartkowiak i Abraham.