• autor: trener_bartek, 2016-05-16 10:23

Bałtyk - Jedynka Reda 4:1 (2:0)

Bramki : K.Jarząb, J.Kwiatkowski, Lachowicz, Socha

Skład: Łępicki, J. Kwiatkowski, Grota, Kaliszewski, Dalecki, Bartkowiak, Socha, Bak, Domalik, Luciano, Jarząb, Lachowicz, Pyśk, Wiśniewski

Mecz w początkowej fazie był bardzo wyrównany. Zawodnicy z Redy wyszli nastawieni bardzo ofensywnie z 3 napastnikami. Dało im to parę groźnych sytuacji pod Naszą bramką. Bałtyk jednak cały czas starał się utrzymywać przy piłce i narzucić swój styl gry. Mecz ustawiły dwie strzelone przez Nas bramki w pierwszej połowie. W drugiej części rywal co prawda zdołał zdobyć swojego gola, ale było to przy stanie 3:0 i Bałtyk od razu również odpowiedział trafieniem. Mecz zasłużenie wygrywają gospodarze 4:1. Brawo!!

Przed Nami wyjazd do Władysławowa.

Bałtyk II - KP Gdynia 1:0 (0:0)

Bramki: Grzybek

Skład: M. Mańkowski, F. Mańkowski, Grzybek, Michalski, Rychter, Abraham, Kropidlowski, Nowak, Ciećwierz, Łabucki, Przygodzki, Krassowski, Wdowiak, Drenda, Sierzputowski, Lemańczyk

KP to chyba najtrudniejszy rywal z jakim graliśmy w rundzie rewanżowej. Postawił Nam bardzo wysoko poprzeczkę. Mecz był w związku z tym wyrównany, a okazje na zwycięską bramkę miała każda z drużyn. Bałtyk zostawił dużo zdrowia i serducha na murawie i przyniosło to oczekiwany efekt. Udaje się Nam strzelić gola na 2 min przed końcem spotkania i 3 pkt dopisujemy do Naszego licznika. Przypomnieć tu należy, że podobnie wyglądał Nasz pierwszy mecz, tylko to KP Gdynia w ostatnich minutach strzeliło zwycięską bramkę, więc los okazał się uczciwy w tym dwumeczu.