• autor: trener_bartek, 2016-04-18 10:31

Bałtyk - Stolem Gniewino 1:1 (0:0)

Bramki : Domalik

Skład: P. Kwiatkowski, Krassowski, J. Kwiatkowski, Grota, Kaliszewski, Dalecki, Lemańczyk, Ciećwierz, Pyśk, Luciano, Domalik, Wiśniewski, Lachowicz, Gasiński, Przygodzki

Mecz na szycie nie zawiódł. Było dużo emocji i walki do ostatniej minuty. Większość gry toczyło się w środkowej części boiska. Mniej było strzałów, ale każda z drużyn miała swoje szanse. Na prowadzenie wyszli goście na początku drugiej połowy wykorzystując grę w przewadze. Bałtyk wyrównał na 10min do końca i emocje sięgnęły zenitu. Coraz ostrzejsza gra, błędy sędziego i po jednej okazji pod obiema bramkami. Mecz kończy się remisem 1:1. Pozostajemy na pierwszym miejscu z przewagą 3 punktów nad Gniewinem.

Przed Nami wyjazd do Wejherowa.

Bałtyk II - Iskra Gdynia 5:0 (2:0)

Bramki: Sierzputowski, K.Jarząb 2, Grzybek, Łabucki

Skład: Drenda, Bartkowiak, Jeżyk, Gawłowski, Łabucki, Wdowiak, M. Mańkowski, F. Mańkowski, Sarnecki, Sierzputowski, K.Jarząb, Łępicki, Socha, Grzybek, Michalski, Rychter

Mecz od początku układał się pod Nasze dyktando. Szybko strzelona bramka i później poprawka ustawiła spotkanie. Dobra gra została nagrodzona jeszcze 3 bramkami w drugiej połowie. Rywal ograniczał się do dalekich wykopów bramkarza, ale Nasza obrona nie dała się zaskoczyć. Zasłużone zwycięstwo.

Teraz mamy pauzę, a za dwa tygodnie gramy z AS Pomorze.