8 kolejka - zapowiedź

• autor: trener_bartek, 2015-10-21 20:25

8 kolejka - zapowiedź

Bałtyk I - Władysławowo - 24.10.15r - GOSiR Gdynia - 15:00

Przed Nami kolejny mecz. Tym razem przed własną publicznością i na sztucznej nawierzchni co powinno być plusem dla Nas. Naszym rywalem będzie drużyna z Władysławowa. Goście zajmują jak dotąd 5 miejsce w tabeli z 3 zwycięstwami (Żelistrzewo, Sztorm i Bojano), 2 remisami (Wejherowo i Linia) oraz 2 porażki (Gniewino i Reda). W każdym meczu strzelają średnio 4 bramki ale i tracą 3. Zanosi się więc ciekawy mecz dla publiczności. Bałtyk po ciężkim meczu na trudnym terenie w Redzie, wraca na swoje boisko, gdzie na pewno będzie chciał odnieść kolejne zwycięstwo i pokazać się publiczności z jak najlepszej strony. W składzie zanosi się na parę zmian, spowodowanych chorobami Kuby Daleckiego oraz Leona Domalika. Czas pokaże czy wystąpią w sobotnim meczu.

Bałtyk II - Cisowa Gdynia - 24.10.15r - GOSiR Gdynia - 17:00

Po bardzo nie udanym meczu w Dębogórzu, zawodnicy Bałtyku chcą szybko powrócić na właściwe tory dobrej gry oraz zwycięstw. Rywal będzie raczej mniej wymagający niż poprzedni. Cisowa Gdynia zajmuje obecnie 8 miejsce z 1 zwycięstwem nad KP Sopot, 2 remisami z Iskrą Gdynia oraz Wejherowem, a także 4 porażkami. Tracą średnio 4 bramki. Musimy pokazać większą walkę i wole zwycięstwa oraz zaangażowanie. W składzie będzie parę zmian, ale na szczegóły należy poczekać do powołań.