• autor: trener_bartek, 2015-09-21 09:45

Bałtyk I - Stolem Gniewino 8:0 (3:0)

Bramki : P. Kwiatkowski 2, Kaliszewski, Pyśk, Gasiński 2, Domalik 2

Skład: Dalecki, Przygodzki, P. Kwiatkowski, Krassowski, J. Kwiatkowski, Gasiński, Grota, Domalik, Kaliszewski, Wiśniewski, Ciećwierz,  Pyśk.

Na trzeci mecz sezonu wybraliśmy się do Gniewina. Ośrodek sportowy, w którym graliśmy, zrobił na wszystkich ogromne wrażenie. Znakomite boiska, zaplecze socjalne oraz hotel - tylko pozazdrościć. Sam mecz to już popis zawodników Bałtyku i bramkarza gospodarzy. Od początku narzuciliśmy swój styl gry, swoje tempo i co chwilę tworzyliśmy sytuacje do zdobycia bramki. Mecz zakończył się wynikiem 8:0. Goli mogło paść dużo więcej , ale znakomicie dysponowany był tego dnia bramkarz gospodarzy, który zasługuje na największe słowa pochwały. Przywozimy kolejne 3 pkt na Olimpijską!

Następny mecz to niedzielne spotkanie z Gryfem Wejherowo na boisku GOSiR Gdynia.

Fotorelacja z Gniewina dzięki p. Kaliszewskiemu

Bałtyk II - AS Pomorze 2:1 (2:0)

Bramki: Nowak, Bartkowiak

Skład:Drenda, Bartkowiak, Michalski, Bak, Socha, Jeżyk, Nowak, Mańkowski M, Rychter, Grzybek, Raczyński, Sarnecki, Hermanowski. Jarząb

To był najtrudniejszy, jak do tej pory, rywal z którym graliśmy. Pierwsza połowa to wymiana ciosów. Młodzi zawodnicy Bałtyku okazali się bardzo skuteczni. Po dwóch akcjach wyprowadziliśmy Nasz zespół na prowadzenie 2:0. W drugiej części spotkania rywal mocno podkręcił tempo i co chwilę nękał Naszego bramkarza. Nasze próby kontrataków nie kończyły się zdobyciem bramki. Gola natomiast w 45 min strzelili zawodnicy AS Pomorza i czekała Nas nerwowa końcówka. Solidna obrona i dobrze dysponowany bramkarz nie dali wbić sobie kolejnej bramki i po końcowym gwizdku to Bałtyk wygrał 2:1.

Następny mecz to sobotni wyjazd do Wejherowa.