3 kolejka - zapowiedź

• autor: trener_bartek, 2015-09-16 09:04

3 kolejka - zapowiedź

Stolem Gniewino - Bałtyk I - 20.09.15r - Gniewino - 17:00

Niedzielny mecz zapowiada się spotkaniem na szczycie. Obie drużyny mają po dwa zwycięstwa. Nasz rywal wygrał swoje mecze z Władysławowem 5:4 oraz Bojanem 2:1. Dlatego też Gniewino będzie bardzo trudnym rywalem, a fakt, że grać będziemy na naturalnej trawie, podnosi jeszcze poprzeczkę. Jedziemy powalczyć o miano niepokonanej drużyny po 3 kolejkach. Ze składu wylatuje niestety Jakub Lemańczyk, którego zastąpi powracający po chorobie Tymon Luciano. Bramkarze znowu się rotują i do Gniewina jedzie Jakub Dalecki.

Bałtyk II - AS Pomorze - 19.0915r - GOSiR Gdynia - 13:00

Nasza drużyna urządziła sobie ostre strzelanie w ostatnim meczu, ale należy pamiętać, że KP Sopot grał w mocno osłabionym składzie. Teraz czeka Nas dużo trudniejsze spotkanie. AS Pomorze to drużyna, która pamiętamy z gry na "małym" boisku i z tego że nigdy nie było z Nimi łatwo wygrać a nawet i parę razy zdarzyła się Nam porażka. Przeciwnik w lidze ma po jednym meczu wygranym i jednej porażce. Przegrali z KP Gdynia 1:4, a zwycięstwo to walkower z Wejherowem II. Zapowiada się ciekawe widowisko. Bałtyk będzie chciał podtrzymać dobrą passę i po raz kolejny zdobyć 3 punkty. Ze składu wylatują Filip Mańkowski i Igor Łabucki, ale na swój debiut ma szanse Karol Wdowiak. Do bramki powraca Igor Drenda. Więcej zmian nie jest przewidzianych, ale cały czas czekamy na powołania.