2 kolejka - zapowiedź

• autor: trener_bartek, 2015-09-09 08:48

2 kolejka - zapowiedź

Przed Nami druga kolejka rozgrywek ligowych.

Oba Nasze zespoły zaczęły sezon od zwycięstwa i na pewno zrobią wszystko, aby również w najbliższym weekendzie zdobyć komplet punktów.

Parę słów o najbliższych meczach:

Bałtyk I - Orkan Rumia 13.09.15r GOSiR Gdynia - 15:00

Bałtyk I pokaże się po raz pierwszy na "własnym" boisku. Rywalem będzie znany Nam zespół z Rumi. "znany", ale tylko z turnieji halowych, więc nie wiadomo jaki poziom prezentuje na "dużym" boisku. Nasi zawodnicy jednak podbudowani zwycięstwem z Arką, na pewno postarają się o dobre widowisko i o kolejne 3 punkty. Ze składu "wyleciał" niestety chory Tymon Luciano ,ale do gry powracają Piotr Lachowicz oraz Piotr Kwiatkowski oraz następuje wymiana bramkarzy - do pierwszego składu przechodzi Igor Drenda za Dawida Abrahama.

KP Sopot - Bałtyk II 13.09.15r Sopot ul. 23 marca - 12:00

Bałtyk II po dość łatwym pierwszym meczu, na drugą kolejkę wybiera się do Sopotu. Na pewno będzie dużo trudniej już z samego faktu naturalnego boiska. Na naturalnej trawie zawsze gra się Nam ciężej. Rywal swój pierwszy mecz rozegra dopiero w środę, więc nie wiadomo jaki poziom prezentuje. Zapowiada się więc ciekawy i ciężki mecz. W Naszym składzie będą drobne zmiany. Na pewno bramkarza Igora Drenda zastąpi Dawid Abraham, a reszta zawodników musi czekać na powołania.

Powołania na oba mecze będą ogłoszone dziś w godzinach popołudniowych.