• autor: trener_bartek, 2015-09-07 08:11

Bałtyk I - Arka 2:0 (1:0)

Bramki : Wiśniewski, Grota

Skład: Abraham, Dalecki, Przygodzki, Luciano, Krasowski, Jarząb, Gasiński, Grota, Domalik, Kaliszewski, Wiśniewski, Lemańczyk, Ciećwierz, Kwiatkowski J, Pyśk.

Mecz był bardzo trudny. Pierwsza połowa to wyrównana gra i akcje z oby dwóch stron. Każdy maił swoje sytuacje, ale to Bałtyk zdobył bramkę na 1:0. Druga część spotkania była prowadzona przez Naszych przeciwników, którzy dążyli do wyrównania. Na szczęście bardzo dobrze dysponowany był Nasz blok obronny i nie dopuściliśmy do żadnej "setki". Bałtyk ograniczył się do kontr i po jednej z nich w końcówce spotkania zdobył bramkę na 2:0. Wielkie gratulacje należą się dla Wszystkich!! Cieszy zwycięstwo z trudnym rywalem ,ale w Naszej grze było dużo chaosu i niecelnych zagrań. Mamy więc nad czym pracować. Wyciągamy wnioski i przygotowujemy się do następnego meczu, w którym rywalem będzie Rumia (13.09).

Bałtyk II - Iskra Gdynia 5:0 (1:0)

Bramki: Nowak, Socha, Rychter, Grzybek, Mańkowski M

Skład: Drenda, Bartkowiak, Michalski, Bak, Socha, Jeżyk, Nowak, Mańkowski M, Mańkowski F, Rychter, Bareła, Grzybek, Raczyński, Sarnecki, Hermanowski.

Już w pierwszych minutach Bałtyk przejął inicjatywę, a bramka w 10 minucie była tylko potwierdzeniem tego. Mimo dogodnych sytuacji w pierwszej połowie, to żadnej więcej bramki nie oglądnęliśmy. Na drugą połowę wyszliśmy z zadaniem - szybko strzelić następne bramki i nie stracić żadnej. Plan wykonaliśmy w 100%. Przeciwnik ograniczał się tylko do defensywy i próbował kontrować, ale były to akcje kończące się na naszej obronie. Wbite 4 bramki po przerwie potwierdziły tylko Naszą dominację. Cieszą 3 pkt, ale było także wiele niedokładności, którą musimy wyeliminować przed następnym meczem.