7 dzień obozu

• autor: trener_bartek, 2015-08-07 22:59

7 (ostatni) dzień obozu

Ostatni dzień obozu to dwa sparingi z Redą. Rezultaty osiągnięte w tych meczach to znakomite podsumowanie całego obozu. Bałtyk I mimo porażki 4:2 pokazał sie z dobrej strony i przy odrobinie szczęścia wynik mógłby być inny. Bałtyk II natomiast nie dał szans swoim rywalom i wygrał 5:1.

Bałtyk I - Reda 03/04 2:4 (Gasiński, Domalik)

​Bałtyk II - Reda 5:1 (Sierzputowski x2, Nowak, Rychter, Mańkowski M)

​Po południu odpuściliśmy już trening i udaliśmy sie na zasłużony relaks na plaże zakończony słodkimi lodami.

​Po kolacji troche rozrywki bo gościliśmy po raz kolejny na kręgielni.

​Na zakończenie dnia odbyło się oficjalne podsumowanie obozu.

​Sztab szkoleniowy jest bardzo zadowolony z pracy i zaangażowania wszystkich zawodników. Był to bardzo trudny ale i ważny obóz dla Nas. Wiele nowych rzeczy, ustawień, schematów, zmiana w grze obronnej i wprowadzenie zasady spalonego. Jak dodamy do tego poranne treningi koordynacyjne oraz sparingi to wyjdzie Nam bardzo intensywne 7 dni. Cieszy bardzo podejście zawodników do treningów. Pozostawiliśmy w Pucku hektolitry potu, a do końca sierpnia czeka Nas jeszcze cięższa praca. Wszyscy wiemy, że są wakacje, ale w miarę swoich możliwości Sztab Szkoleniowy zwraca się z prośbą o 100% frekwencje na treningach. Podtrzymajmy to co wypracowaliśmy na obozie, dołóżmy jeszcze parę rzeczy i wylanego potu, a rezultaty powinny przyjść już w pierwszym ligowym meczu.

​Oto pierwsza siódemka w klasyfikacji obozowej:

1 miejsce - Maciej Socha

2 miejsce - Kacper Jarząb

​3 miejsce - Piotr Kwiatkowski

4 miejsce - Piotr Lemańczyk

​5 miejsce - Piotr Lachowicz

6 miejsce - Kacper Gawłowski

​7 miejsce - Leon Domalik

​W najbliższym tygodniu trenujemy we wtorek, środę i czwartek na 19:00 na GOSiRze.

​Przypominam, że planowany powrót z obozu jest na niedziele na 11:30 na GOSiRze.