Bałtyk 2 w Finałach Gdyńskich Turnieju Deichamann

• autor: trener_bartek, 2014-06-16 07:16

Bałtyk drugi w Finałach Gdyńskich Turnieju Deichamann

W minioną niedzielę dobiegł końca turniej Deichmanna. Po rozgrywkach grupowych (w których zajęliśmy 7 miejsce) przyszedł czas na Finały Gdyńskie, które zostały rozegrane w formie pucharowej. Swoje granie zaczęliśmy od 1/8 i wygrywając trzy mecze znaleźliśmy się w finale. Tu zmierzyliśmy się z Urugwajem (Błękitni Wejherowo). Niestety zabrakło sił i trochę umiejętności, bo przeciwnicy prezentowali bardzo wysoki poziom i zasłużenie wygrali. My cieszymy się z bardzo wysokiego drugiego miejsca na 20 drużyn startujących na całą Gdynię!! Warte zaznaczenia jest jeszcze fakt, że Nasi 10-letni zawodnicy startowali w tej edycji jako młodszy rocznik w kategorii wiekowej U-11. Wielkie brawa dla całego zespołu!!